Центр вищої категорії АЙЛАЗ у м. Київ

Офіційний сайт, контактні телефони, графік роботи Центр вищої категорії АЙЛАЗ у м. Київ за адресою пр-т. С. Бандери, 17/1

Мережа:

Інші приватні медустанови

Місто:

Київ

Адреса:

пр-т. С. Бандери, 17/1

Телефон:

(044) 364 10 01

Email:

info@ailas.com.ua

Веб-сайт:

https://www.ailas.com.ua/servises/anappointment.html

Режим работи:

Пн-Сб: 10:00-20:00

Онлайн-запись на прием

Про організацію

Товариство з обмеженою відповідальністю АЙЛАЗ - це новий проект, який з'явився в 2017 році.

У 2005 році був заснований медичний центр «АІЛАЗ», який спеціалізувався в рішенні діагностичних, лікувальних та хірургічних питань в офтальмології.

Медичний центр «АІЛАЗ» отримав вищу кваліфікаційну категорію, сертифікат ISO і протягом усіх років роботи відповідав міжнародним вимогам сучасного офтальмологічного центру і відповідав очікуванням пацієнтів.

Постійний розвиток медичного центру, розширення його можливостей і зростання числа пацієнтів, які бажають пройти обстеження і лікування в нашому центрі, зажадали розширення. Одночасно ми ставили перед собою завдання розвитку нових напрямків, в яких потребували пацієнти України.

Саме тому в 2017 році з'явився проект «АЙЛАЗ».

Сьогодні ми спеціалізуємося в наступних напрямках:

 корекція зору - зокрема, лазерна корекція, імплантація внутрішньоочних лінз, рефракційна терапія, рефракційна заміна кришталика, склеральний лінзи;

 хірургія катаракти;

 лікування захворювань рогівки (кератоконуса, кератитів);

 лікування і хірургія глаукоми;

 лікування і хірургія захворювань сітківки (діабетичних порушень зору, макулодистрофії, відшарування сітківки);

 лікування увеїт;

 лікування і хірургія косоокості;

 хірургія патологій слізних шляхів (дакриоцистита, синдрому «сухого ока»);

 реконструктивно-пластична хірургія.

Головною метою медичного центру «АЙЛАЗ» при визначенні політики в сфері якості є не тільки впровадження в Україні сучасних технологій діагностики та лікування, а й дотримання нових стандартів медичного обслуговування, що базуються на індивідуальному підході, взаємоповазі та довірі.

У новому проекті "АЙЛАЗ" продовжує обраний в 2005 році курс на впровадження в Україні нових сучасних технологій діагностики та лікування, і залишається вірний високим стандартам медичного обслуговування.

Створена в медичному центрі система управління якістю є надійною основою для професійного зростання медичного персоналу, підвищення якості та безпеки послуг, забезпечення високої результативності на всіх етапах, починаючи з діагностики і закінчуючи реабілітацією після лікування.

Керівництво медичного центру «АЙЛАЗ» гарантує, що весь персонал центру залучений в сістемеу контролю якості і дотримується міжнародних стандартів діагностики та лікування.

Підприємство приймає на себе зобов'язання підтримувати та вдосконалювати свою систему управління качестваом для того, щоб максимально задовольняти вимоги і очікування наших пацієнтів, які потребують якісного лікування органів зору.

Нашими пріоритетами є:

 розширення і збільшення асортименту медичних послуг в сфері офтальмології, в яких потребують наші пацієнти;

 розвиток і впровадження в українську офтальмологію новітніх технологій, які дозволять поліпшити рівень лікування важких захворювань ока;

 чітке дотримання міжнародних стандартів діагностики та лікування очних хвороб;

 розвиток диспансерної служби, що дозволяє поліпшити спостереження за пацієнтами з хронічними захворюваннями очей;

 створення умов для розвитку якості медичних послуг;

 максимальне використання знань та творчого потенціалу кожного співробітника для забезпечення медичних послуг високої якості для кожного пацієнта, який звернувся до лікувального закладу за допомогою.


Розташування на мапі

Відео

Послуги компанії

#
Послуга
Вартість, грн

Відгуки про організацію


Нужны деньги до зарплаты?

более 30 сервисов

Кредиты онлайн на карту за 15 минут

от 0,01%

ставка

до 180 дней

макс срок

до 20 000 грн.

макс сумма